Наші педагоги

Школьна Світлана Олександрівна, вихователь.

Педагогічний стаж - 30 років.

Нікопольське педагогічне училище, 1992, спеціальність «Вихователь в дошкільному закладі».

Коваль Марина Анатоліївна, вихователь, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Педагогічний стаж - 22 років.

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2007, спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація «викладач фізичного виховання і спорту».

Волокіна Любов Олексіївна, вихователь, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Педагогічний стаж - 35 рік.

Криворізький державний педагогічний інститут, 1979 р., викладач математики.

Галаган Вікторія Олександрівна, вихователь.

Педагогічний стаж - 26 роки.

Дніпропетровське педагогічне училище, 1990, спеціальність «Виховання в дошкільних закладах», кваліфікація «вихователь  дошкільного закладу».

Аврамченко Тамара Михайлівна, вихователь, кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Педагогічний стаж - 47 роки.

Слов'янський державний педагогічний інститут, 1979,  спеціальність «Педагогіка і психологія (дошкільна)», кваліфікація «викладач  дошкільної педагогіки і психології, методист по дошкільному вихованню».

Репхіна Анастасія Ігорівна, вихователь.

Педагогічний стаж - 2 років.

Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет», 2017, спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища», кваліфікація «еколог, викладач вищого навчального закладу».

Шмуригіна  Валентина Миколаївна, музичний керівник.

Педагогічний стаж - 56 роки.

Роменський педагогічний клас, 1967 рік, кваліфікація «музичний керівник».

Приходченко Олександра Сергіївна, інструктор з фізкультури.

Педагогічний стаж - 10 років.

Дніпродзержинський коледж фізичного виховання, 2011, спеціальність «Фізичне виховання», кваліфікація «викладач фізичного виховання».

Гордієнко Наталія  Володимирівна, практичний психолог, кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії».

Педагогічний стаж - 12 років.

Дніпропетровський гуманітарний університет, 2009, спеціальність «Психологія», кваліфікація «психолог».