Навчальний процес у дистанційному форматі

Пріоритетні завдання діяльності  колективу

на 2022 - 2023 навчальний рік

1. Забезпечити якість освітнього процесу згідно Базового компонента дошкільної освіти /Державного стандарту дошкільної освіти/, надати пріоритетність  варіативним моделям організації освітнього процесу  із застосуванням дієвого планування роботи в умовах дистанційної форми здобуття дошкільної освіти.

2. Формувати соціально-громадянську компетентність дітей дошкільного віку як основу активної позиції громадянина своєї країни, ціннісне ставлення до  родини як частини свого народу шляхом знайомства  з побутом українців, їх звичаями та традиціями.

3. Упроваджувати в освітній процес системи дослідів та експериментів   природничо-екологічного змісту, щоб формувати уявлення дітей про  навколишній світ.

Характеристика програм

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №49 «Журавлик» працює за типовими програмами Міністерства освіти і науки України /мова навчання-українська/

Найменування програм та навчально-методичних посібників, які використовуються

Ким затверджено (схвалено)

Рік затвердження (схвалення)

Базовий компонент дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки молоді та спорту України №  від 22.01.2021р.

«Українське дошкілля» Програма розвитку дитини дошкільного віку,  Білан О.І.

Міністерство освіти і науки України (лист від 23.05.2017              № 1/11-4988)

2017

«Казкова фізкультура» Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку

М.М. Єфименко

Науково-методична рада з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 09.07.2019 № 221/12-Г-81052)

«Україна – моя батьківщина»

Парціальна програма національно- патріотичного  виховання дітей  дошкільного віку, Каплуновська О.М., Кичата І.І., Палець Ю.М.

Науково-методична рада з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМОЗ від 25.03.2016 №2.1/12-12- Г-85)

«Скарбниця моралі»

Програма з морального виховання дітей дошкільного віку, Лохвицька  Л.В.

Науково-методична рада з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист  ІІТЗО від 25.07.2014 № 14.1/12 -Г-1359)

2014

«Організаційно-розпорядча документація дошкільного навчального закладу», Панасюк Т.В., Омельяненко Н.В., Ільченко Л.І.

Науково-методична рада з питань освіти Міністерства освіти і науки України  (лист ІМОЗ від 22.06.2016  №2.1/12-Г-403)