Правила прийому

1.     Прийом дітей до  закладу дошкільної світи здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих уніфікованою системоюелектронної реєстрації.

Позачергово зараховуються діти пільгових категорій:

·        Діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування.

·        Діти військовослужбовців (п.4 ст.13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»),

·        Діти військовослужбовців військових прокуратур (п.4 ст. 83 Закону України «Про прокуратуру»).

·        Діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (п.17 ст.20: п.2 ст. 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

·        Діти педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів міста (розділ 8 «Соціальні гарантії, пільги, компенсації» п.8.3.6 Угоди між департаментом з гуманітарних  питань  Кам'янської  міської ради та міським комітетом Кам'янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.)

·        Діти із сімей, які виїхали на проживання або тимчасове перебування до м.Кам'янського, без попередньої електронної реєстрації (міська Програма підтримки сімей з території   південних та східних  областей України,затверджена   рішенням  Дніпродзержинської  міської  ради   від   27.06.2014 №1079-5 1/УІ), закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»).

2.     Батьки самостійно звертаються до керівника ЗДО для підтвердження бажання зарахування їх дитини в квітні місяці того року який вказаний в уніфікованій системі електронної реєстрації.

3.     Прийом дітей від 1р. до 3р. у дошкільний заклад проводиться у вересні місяці. У випадку не доукомплектування груп керівник ЗДО здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних).

Зарахування здійснюється на підставі поданих документів:

·        заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

·        медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

·        довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

·        свідоцтва про народження дитини;

4. Батькам, в разі відсутності місця,необхідно звернутися в департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради (просп. Свободи, 36)

5. Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

6. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів.